We solve it

Kariéra

1
skladník:

Počet voľných miest:
1

Náplň práce:
  • - Zodpovednosť za vedenie skladu hutného a spotrebného materiálu a skladu nástrojov,
  • - Príjem a výdaj materiálu, tovaru
  • - Práca v informačnom systéme spoločnosti po zaškolení
  • - Zodpovednosť za udržiavanie poriadku, čistoty,
  • - Zakladanie, vykladanie materiálu, tovaru- oceľových profilov- do regálov- manuálne, s vysokozdvižným vozíkom

Požiadavky:
  • - Vzdelanie: stredoškolské s maturitou - strojárske, ekonomické
  • - Bezúhonnosť
  • - Práca na počítači- MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • - Vodičský preukaz B,
  • - Vedenie VZV do 3,5t
  • - Systematickosť, zodpovednosť, tímový hráč
  • - Znalosť nemeckého jazyka výhoda, skúsenosť v danej oblasti výhoda

Ponuka:
  • - Nástup: po dohode
  • - Ponúkaný plat: po dohode
2
pomocný pracovník:

2

  • - Čistenie zámočníckych výrobkov po žiarovom zinkovaní - po zaškolení
  • - Príprava výrobkov pre povrchovú úpravu- práškové farbenie, mokré farbenie
  • - Iné pomocné práce

Požiadavky:
  • - Vzdelanie: základné, stredoškolské (strojárske výhodou)
  • - SZČO (Živnosť) výhodou
  • - Zodpovednosť

Ponuka:
  • - Plat: Úkolová mzda/Hodinová mzda
  • - Nástup: ihneď, resp. podľa dohody
3
účtovník/ účtovníčka:

1

  • - Vedenie účtovníctva, mzdového účtovníctva
  • - Evidencia došlých, odoslaných faktúr, pokladne, bankových výpisov, interných dokladov,
  • - Fakturácia
  • - Práca v informačnom systéme spoločnosti po zaškolení- modul účtovníctvo
  • - Vedenie majetku,
  • - Ostatné administratívne práce na účtovnom oddelení.
  • - Vypracovanie výkazov Intrastat a štatistických výkazov
  • - Podávanie daňového priznania, atď.

Požiadavky:
  • - Vzdelanie: stredoškolské s maturitou ekonomické, vysokoškolské I., II. stupňa
  • - Podvojné účtovníctvo – pokročilý
  • - Microsoft Word – pokročilý
  • - Microsoft Excel – pokročilý
  • - Vodičský preukaz B,
  • - Systematickosť, zodpovednosť, tímový hráč, schopnosť riešiť problémy
  • - Znalosť nemeckého jazyka výhoda

Ponuka:
  • - Nástup: August 2018
  • - Ponúkaný plat: po dohode
  • - Práca v mladom kolektíve