Gukom, spol. s.r.o. Vás žiada o súhlas s používaním Vašich údajov na nasledujúce účely:

Pre vylepšenie naších služieb, využívame službu Google Analytics, ktorá odosiela anonymné informácie o Vašej návšteve a zbiera agregované dáta o zvyklostiach návštevníkov, vďaka ktorým denno denne vylepšujeme naše služby.

Zámočník/ Zvárač - zostávajú 2 voľné pozície

Hlavné informácie

Miesto práce Kolárovo
Druh pracovného pomeru podľa dohody
Termín nástupu Ihneď / resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto) podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie jednoduchých konštrukcií z uzatvorených profilov

Skladanie konštrukcii, častí konštrukcii z výkresovej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

Firma ponúka stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom, možnosť firemných podujatí, vianočný večierok, gulášové akcie, a rôzne iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Maďarský jazyk - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ostatné znalosti

Microsoft Office- Základy

Prax na pozícii/v oblasti

zámočnícka výroba, zváranie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť pochopiť pracovné príkazy
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • čítanie technickej dokumentácie
  • platný zváračský preukaz podmienkou
  • prax na podobnej pozícii nutná
  • prax vo zváraní metóda TIG
  • samostatnosť
  • technická a manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Máte záujem o ponuku? Napíšte nám!

*.pdf, *.doc, *. docx, *. jpg, *.bmp